НВК "ДНЗ-ЗОШ І ст. № 2"

27.04.2016 Тиждень охорони праці

з 18.04 по 22.04 в НВК проведено Тиждень охорони праці. Протягом тижня були обговорені різні випадки, проведені макетування ситуації з теми. Діти разом з батьками вдома шили ватно-марлеві пов'язки та попрактикувалися їх одягати під час "евакуації". Та найбільш запамятається дітям 2 класу похід в пожежну частину разом з батьками та класним керівником Мордвіною І.С.

29.04.2016

Великодня ярмарка

В НВК проводиться багато різних заходів, але самим яскравим та улюбленим є Ярмарок.        Батьки активно приймали участь, виготовили багато великодніх смаколиків. Учні 1-4 класів спробували себе в ролі  продавців, діти садочка в ролі купців. Ярмарок проходив весело і галасливо. Кожний клас та група старалися як можна яскравіше та оригінально оформити своє місце на ярмарці. Великодня ярмарка принесла багато позитивних, яскравих, незабутніх моментів. Діти та дорослі із задоволенням продавали, купували, шуткували та раділи.